Multimodal taşımacılık

Güç ve Hızın İlhamı

logistic4.jpg

BBK Holding, tüm kıtaları ve dünya ülkelerini kapsayan güvenli ve güvenilir uluslararası taşımacılık hizmeti sunar. Lojistik süreçlerin etkili bir şekilde yönetilmesini sağlayan kapsamlı taşımacılık çözümlerine odaklanırız.

Yükünüzün özelliklerinden, boyutlarından ve tehlike sınıfından bağımsız olarak, deneyimli ve uzman personelimiz zamanında ve güvenli teslimatı garanti eder.

Hizmetlerimiz:

  Hava Taşımacılığı:

Dünya genelindeki taşımanın en hızlı yolu. Uluslararası hava taşımacılığını kapıdan kapıya veya havaalanından havaalanına düzenliyoruz.

  Demiryolu Taşımacılığı:

Kapıdan kapıya konteyner ve vagonlu yük taşımacılığı. Optimal rotaları kullanıyoruz ve yükünüzün güvenliğini garanti ediyoruz.

  Kara Taşımacılığı:

BBK Holding ile uluslararası karayolu yük taşımacılığı. 50'den fazla kendi yük aracımızla optimal ve güvenli uluslararası taşıma sağlıyoruz. Müşteri taleplerinin tümüne uygun güvenilir teslimat şemaları sunuyoruz.

  Deniz Taşımacılığı:

FCL ve LCL konteyner taşımacılığı yanı sıra Roll-on, Roll-off taşımacılığı ile ağır yük taşımacılığı yapıyoruz. Multimodal taşımacılık pazarındaki deneyimimiz her teslimatın güvenliğini ve güvenilirliğini garanti eder.

BBK Holding ile işiniz dünya ile güvenli ve etkili bir şekilde bağlantıya geçiyor. Teslimat endişelerinizi bize bırakın, işinize odaklanın; uluslararası yük taşımacılığındaki tüm işleri biz hallederiz.

Diğer Faliyet Alanlarımız