Worldwide freight services

Ernerjimiz Gücünüz Olsun

Strongest distribution network

Dünyanın Her Yerinden, Dünyanın Her Yerine

Strongest distribution network

İlmik İlmik Dünyayı Örüyoruz

Strongest distribution network

Taşımacılıkta,

Hızlı, Esnek ve Ekonomik Çözümler

BBK Holding

Güç ve Hızın İlhamı

Merkezi İstanbul, Türkiye'de bulunan, çeşitlendirilmiş lider bir holding şirketi olan BBK Holding'in dünyasına hoş geldiniz.

Holdingimiz, küresel ticaret ve önde gelen markaların dağıtımından uluslararası yük taşımacılığına, danışmanlık ve komisyonculuk hizmetlerine kadar geniş bir yelpazedeki faaliyetleri içeren bir grup dinamik şirketleri bir araya getirerek, yapılan ilk anlaşmardan nihai uygulamaya kadar her aşamayı kapsamlı bir şekilde desteklemektedir. Profesyonelliğimiz, güvenilirliğimiz ve müşterilerimize olağanüstü çözümler sunma yeteneğimiz gurur kaynğımızdır.

Deneyimimiz ve uzmanlığımız, çeşitli pazar sektörlerinde uluslararası ticaret ve inşaat alanındaki en iddiali projeleri başarıyla uygulamamıza olanak tanımaktadır.

bbk-holding-hakkimizda1350_392.jpg
Vizyonumuz

BBK Holding'in mükemmelliğin sembolü, sürdürülebilir bir şekilde gelişen ve yenilikleri takip eden, aynı zamanda yaratan lider bir şirket olması için çalışıyoruz. Başarılı iş uygulamaları ve ortaklıklar yoluyla dünyayı dönüştürmenin önemine inanıyoruz.

Vizyonumuz değişim için bir lokomotif olmak, diğer şirketlere yenilik ve sürdürülebilirliğin her işletmenin ayrılmaz bir parçası olduğu bir toplum yaratma yolundaki adımlarımızı takip etmeleri konusunda ilham vermektir. Ayrıca iştiraklerimizin tam potansiyellerine ulaşmalarını ve toplum üzerinde olumlu bir etki yaratmalarını sağlamakta amaçlarımız arasındadır.

Misyonumuz

Gücün ilham verdiği bir dünyada, kendimizi başarı için çabalayan herkes için güçlü bir partner olarak görüyoruz. Misyonumuz sadece bir holding şirketi değil, küresel ekonomide değişiklik yaratan çeşitli girişimlerin ruhu olmaktır.

Yalnızca finansal destek sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda cesur fikirleri hayata geçirmek için ilham vererek, sürdürülebilir büyümeyi sağlamak ve herkes için değer yaratmak stratejik rehberlik ve operasyonel destek sağlayarak, iştiraklerimiz ve müşterilerimiz için güvenilir bir ortak olacağımıza söz veriyoruz.

" BBK Holding, kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve güvenilir ortaklık arayanlar için güvenilir ve güçlü bir ortaktır. BBK Holding ile sadece bir iş ortağına değil, aynı zamanda hedeflerinize bir adım yaklaşmaya ve küresel ölçekte gelişmenize yardımcı olmaya hazır sadık bir iş ortağına sahip olursunuz. Harika şeyler başarmak ve müşterilerimiz ve ortaklarımızla birlikte geleceği yaratmak, dünyayı daha bağlantılı ve müreffeh bir yer haline getirmek için çabalıyoruz. Birçok pazar sektöründe yüksek kaliteli hizmetler ve ürünler sunarak müşterilerimizle hedeflere ulaşmanın en iyi yollarını bulma konusunda uzmanız. İş ve başarıdaki güvenilir ortağınız BBK Holding dünyasına hoş geldiniz. "

Faliyet Alanlarımız

Bizden Haberler